Haber

Keşan’da “İlk oyum Erdoğan’a, ilk oyum AK Parti’ye” programı düzenlendi

Keşan ilçesinde “İlk oyum Erdoğan’a, ilk oyum AK Parti’ye” programı gerçekleştirildi.

Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Ahmet Yenice Ortaokulu’nda düzenlenen programda gençleri “X kuşağı” veya “Z kuşağı” olarak sınıflandırmadıklarını belirtti. Sevim Yenice Kültür Salonu ve Fatih Sultan Mehmet İstanbul’u fethettiğinde bana kaç yaşında olduğunu hatırlattı.

Türkiye’nin geleceği için gençliğin önemine değinen Aksal, “Gençlerimiz 15 Temmuz’da tarih yazdı. Biz gençlerimizi ‘x’ kuşağı, ‘z’ kuşağı diye ayırmıyoruz. Cumhurbaşkanımız ‘bizim’ diyor. gençler bizim Teknofest kuşağımızdır’ dedi. ifadeleri kullandı.

Bir asırdır Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapan Edirne’nin hâlâ çöp, çamur ve çukurlarla çevrili olduğunu vurgulayan Aksal, bu görüntünün Edirne’ye yakışmadığını söyledi.

“6’lı masanın 7’si var ama utanıyorlar” diyen Aksal, “Muharrem İnce Keşan’dan bütün Türkiye’ye 6’lı masanın ne olduğunu anlattı. Bugün Kılıçdaroğlu ekonomi Programlarını açıklayacaklarını söyledi. Kılıçdaroğlu’nun Amerika ve Almanya’dan gelen danışmanları Türkiye’ye gelmeye bile tenezzül etmiyor. Biz kendi insanımıza güveniyoruz.” ???????

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da ‘altılı masa’ ile yapılan toplantılara dikkat çekerek, 6’lı masada gün yapar gibi bir araya geldiklerini ve her gün birbirlerini yediklerini söyledi.

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iktidara gelmesinden bu yana hizmet siyaseti vizyonuyla büyük işler başardıklarını belirtti.

AK Parti Edirne Gençlik Kolları Başkanı Burak Canbaz, geleceğe yön verecek gençler olacaklarının altını çizdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu